ať víme, jak to na našem webu žije?

Mistr stavebně technického úseku Turnov

Náplň práce

  • Řídí a kontroluje činnost přiděleného stavebně technického úseku
  • Zodpovídá za týdenní příděl práce jednotlivým pracovníkům a dohlíží na jejich plnění
  •  Vede operativně – technickou a prvotní evidenci určenou pro činnost stavebně technického úseku, odpovídá za její správnost a úplnost
  • Provádí dispečerskou činnost v rámci zimní údržby
  • Organizuje vykládku a uskladnění materiálu
  •  Zajišťuje včasné a správné odevzdání podkladů k fakturaci
  • Zodpovídá za ochranu, evidenci a údržbu přiděleného materiálu
  • Vede stavební deník práce v souladu s platnou legislativou
  • Kontroluje organizaci práce, využití fondu pracovní doby, využití přidělených dopravních a mechanizačních prostředků

Požadujeme

  • SŠ/SOU technického směru podmínkou
  • Zkušený pracovník s praxí na stavbách velkou výhodou
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • Zkušenost s vedením týmu lidí podmínkou
  • Ochota učit se novým věcem
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Zodpovědnost, samostatnost, časová flexibilita
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba v letním období
  • Zajímavé platové ohodnocení dle praxe
  • Kvartální odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Zdravotní placené volno (4 dny za rok)
  • Příspěvek na stravování
  • Služební telefon
  • Služební notebook
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli
  • Místo výkonu práce Turnov
  • Sociální fond
5 týdnů dovolené
Kvartální odměny
Služební telefon
Zajímavé platové ohodnocení
5Příspěvek na stravování
Příspěvek na stravování
Profesní vzdělávání
Sociální fond
Pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli

Kontaktní formulář

Pro více informací nebo k zaslání životopisu použijte tento formulář.

Životopis (PDF / Doc)