ať víme, jak to na našem webu žije?

Cestmistr pro oblast Jablonec nad Nisou

Náplň práce:

  • Vedení evidence určené pro běžnou a zimní údržbu silnic
  • Kontrola a vyhodnocení denních záznamů o výkonech vozidel, strojů a mechanizace
  • Zadávání výkonů dle fakturačních předpisů a spotřeby materiálu s využitím dostupných dat z GPS
  • Vytváření týdenních plánů prací a dohlížení na jejich plnění
  • Řízení a kontrola práce jednotlivých pracovních skupin
  • Zajištění a kontrola dodržování technologické kázně při správě a údržbě silniční sítě
  • Zpracovávání podkladů pro výpočet mezd pracovníků daného střediska
  • Zabezpečení výkonu zimní zpravodajské služby a zpracování hlášení o stavu sjízdnosti silnic v působnosti středisek
  • Zodpovědnost za ochranu a evidenci přiděleného majetku

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v technickém nebo stavebním oboru výhodou
  • Zkušenosti ve stavebnictví nebo autodopravě výhodou
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí výhodou
  • MS Office, znalost PC na pokročilejší úrovni
  • ŘP sk. B
  • Organizační schopnosti, samostatnost
  • Časová flexibilita v zimních měsících

Nabízíme:

  • Práce na 1 směnu v letním období
  • Práce na směny v zimním období
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Zdravotní placené volno (až 4 dny/rok)
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání
  • Kvartální odměny
  • Odměny za životní a pracovní výročí zaměstnanců
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Očkování pro zaměstnance (chřipka, klíšťata)
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli
  • Sociální fond
5 týdnů dovolené
Kvartální odměny
Služební telefon
Zajímavé platové ohodnocení
5Příspěvek na stravování
Příspěvek na stravování
Profesní vzdělávání
Sociální fond
Pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli

Kontaktní formulář

Pro více informací nebo k zaslání životopisu použijte tento formulář.

Životopis (PDF / Doc)