ať víme, jak to na našem webu žije?

Cestmistr – Liberec, Frýdlant

Náplň práce

  • Vede operativně – technickou a prvotní evidenci určenou pro běžnou a zimní údržbu silnic. Odpovídá za její správnost a úplnost.
  • Kontroluje a vyhodnocuje denní záznamy o výkonech vozidel, strojů a mechanizace. Zadává do nich výkony dle fakturačních předpisů a spotřeby materiálu s využitím dostupných dat z GPS.
  • Vytváří týdenní plány prací a dohlíží na jejich plnění.
  • Řídí a kontroluje práce jednotlivých pracovních skupin.
  • Odpovídá za organizaci práce, využití fondu pracovní doby, využití přidělených dopravních a mechanizačních prostředků.
  • Zajišťuje a kontroluje dodržování technologické kázně při správě a údržbě silniční sítě.
  • Průběžně zpracovává podklady pro výpočet mezd pracovníků daného střediska.
  • Zabezpečuje výkon zimní zpravodajské služby a zpracovává hlášení o stavu sjízdnosti silnic v působnosti středisek.
  • Zodpovídá za dodržování bezpečnostních a požárních předpisů v rámci svého cestmistrovství.
  • Zodpovídá za ochranu a evidenci přiděleného majetku.
  • Zajišťuje vybavení zaměstnanců OOPP a jejich řádné a hospodárné používání dle platné legislativy.
  • Seznamuje podřízené zaměstnance s příslušnými příkazy a směrnicemi vydanými zaměstnavatelem.

Požadujeme

  • SOU/SŠ/VŠ v technickém oboru výhodou
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • Zkušenosti v oboru dopravního stavitelství výhodou
  • Zkušenost s vedením týmu lidí podmínkou
  • MS Office, znalost PC na pokročilé úrovni podmínkou
  • Znalost účetního softwaru HELIOS výhodou
  • ŘP sk. B
  • Organizační schopnosti, samostatnost
  • Časová flexibilita v zimních měsících

Nabízíme

  • Práce na 1 směnu v letním období
  • Práce na směny v zimním období
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Zdravotní placené volno (až 4 dny/rok)
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání
  • Kvartální odměny
  • Odměny za životní a pracovní výročí zaměstnanců
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Očkování pro zaměstnance (chřipka, klíšťata)
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli
  • Sociální fond

  • Místo výkonu: Liberec, Turnov, Rychnov u Jablonce nad Nisou (místo o které máte zájem uvádějte do poznámky).

  • Nástup možný ihned.
5 týdnů dovolené
Kvartální odměny
Služební telefon
Zajímavé platové ohodnocení
5Příspěvek na stravování
Příspěvek na stravování
Profesní vzdělávání
Sociální fond
Pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli

Kontaktní formulář

Pro více informací nebo k zaslání životopisu použijte tento formulář.

Životopis (PDF / Doc)