ať víme, jak to na našem webu žije?

Sezónní silničář -  Frýdlant, Nová Ves, Turnov, Česká Lípa

Náplň práce:

  • Řízení silničních motorových vozidel nad 12t a jejich běžná údržba
  • Provádění zimní údržby silniční sítě
  • Operativní zajišťování sjízdnosti silnic v zimním období
  • Vedení záznamu o době řízení, bezpečnostních přestávkách a době odpočinku
  • Odpovědnost za dodržování předpisů, nařízení, směrnic a zásad BOZP a PO

  • Požadujeme:
  • ZŠ/SOU
  • Praxe v řízení nákladního automobilu min. 1 rok podmínkou
  • ŘP. sk. C podmínkou
  • Profesní průkaz podmínkou
  • Časová flexibilita
  • Samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Sezónní práce od 1. 11. 2022 nebo 1.12.2022 do 31. 3. 2023
  • Práce na směny
  • Paušální stravné 1 690,- Kč/měsíc
  • Možnost prodloužení pracovního poměru
  • Další odměny v závislosti na hospodaření společnosti
  • Místo výkonu práce Liberec, Frýdlant, Nová Ves, Turnov, Česká Lípa

Silnice LK a.s.

Ing. Jana Pechlátová, Personalistka

Tel.: 773 042 541

E - mail: jana.pechlatova@silnicelk.cz

5 týdnů dovolené
Kvartální odměny
Služební telefon
Zajímavé platové ohodnocení
5Příspěvek na stravování
Příspěvek na stravování
Profesní vzdělávání
Pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli

Kontaktní formulář

Pro více informací nebo k zaslání životopisu použijte tento formulář.

Životopis (PDF / Doc)