Sezónní řidič silničár - Nový Bor

Náplň práce

  • Řízení silničních motorových vozidel nad 12t a jejich běžná údržba.
  • Provádění zimní údržby silniční sítě vč. práce na speciální technice.
  • Operativní zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy.
  • Vedení záznamu o době řízení, bezpečnostních přestávkách a době odpočinku.
  • Odpovědnost za dodržování předpisů, nařízení, směrnic a zásad BOZP a PO.

Požadujeme

  • ZŠ/SOU.
  • Praxe v řízení nákladního automobilu min. 1 rok podmínkou.
  • ŘP. sk. C podmínkou.
  • Profesní průkaz podmínkou.
  • Časová flexibilita.
  • Samostatnost, spolehlivost.

Nabízíme

  • Sezónní práci od 1. 12. 2021 do 31. 3. 2022 nebo DPP.
  • Práce na směny.
  • Dobré platové ohodnocení.
  • Další odměny v závislosti na hospodaření společnosti.
  • Místo výkonu práce: Nový Bor.
  • Nástup: 1.12.2021.
Zajímavé platové ohodnocení
5Příspěvek na stravování
Příspěvek na stravování

Kontaktní formulář

Pro více informací nebo k zaslání životopisu použijte tento formulář.

Životopis (PDF / Doc)
Další informace