Provozní účetní společnosti - Jablonec nad Nisou, Liberec

Náplň práce

  • Zajišťuje, vede a zodpovídá za provozní účetnictví příslušných cestmistrovství.
  • Zpracovává údaje a podklady pro veškeré účetní přehledy a rozbory vnitropodnikového účetnictví pro potřeby kontolní společnosti.
  • Zpracovává záznamy  o době řízení vozidla v informačním systému.
  • Zpracovává docházky dílenských pracovníků v systému.
  • Zajišťuje pokladní hotovost a hospodaření s ceninami na přiděleném cestmistrovství. Zodpovídá za náležitosti účetních dokladů s tím souvisejících.
  • Provádí zaúčtování veškerých pokladních dokladů v účetním softwaru.
  • Zpracovává agendu dopravy, měsíční uzávěrku PHM a kontrolu návazností nádrží.
  • Vede evidenci tankovacích karet za příslušná střediska.
  • Příprava dokladů pro elektronickou likvidaci faktur (příjemky, výdejky, objednávky) ve spolupráci s cestmistrem.
  • Vede skladové hospodářství příslušných cestmistrovství.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ s ekonomickým zaměřením.
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Zkušenosti s účtováním skladových zásob majetku výhodou.
  • Pokročilá znalost nástrojů MS Office nutností.
  • Samostatnost, spolehlivost, organizační schopnosti.
  • Znalost účetního systému HELIOS velkou výhodou.

Nabízíme

  • Práce na 1 směnu s možností pružné pracovní doby.
  • Zajímavé platové ohodnocení dle praxe.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Kvartální odměny v závislosti na hospodaření společnosti.
  • Služební telefon.
  • Paušální stravné.
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání.
  • Sociální fond.
  • Pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli.
  • Místo výkonu: Jablonec nad Nisou, Liberec.
  • Nástup možný ihned.
5 týdnů dovolené
Kvartální odměny
Služební telefon
Zajímavé platové ohodnocení
5Příspěvek na stravování
Příspěvek na stravování
Profesní vzdělávání
Sociální fond
Pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli

Kontaktní formulář

Pro více informací nebo k zaslání životopisu použijte tento formulář.

Životopis (PDF / Doc)
Další informace