Dispečer zimní údržby - Sosnová

Náplň práce

  • Dispečerská činnost zimní údržby.
  • Vyřizuje dotazy třetích osob volajících na dispečerskou linku v rámci zimní údržby.
  • Zajišťuje organizaci posádek pro sjízdnost silnic v zimním období v okrese Česká Lípa.
  • Vede předepsanou dokumentaci k průběhu dispečerské služby zimní údržby.
  • Sleduje vývoj a předpověď počasí.
  • Zaznamenává údaje do elektronického deníku zimní údržby.
  • Soustřeďuje informace o sjízdnosti na příslušném území a vyhodnocuje jejich význam pro výkon zimní údržby.
  • Řídí nasazení posádek a mechanismů v závislosti na vývoji počasí a stavu sjízdnosti komunikací dle plánu zimní údržby.

Požadujeme

  • SŠ podmínkou.
  • Praxe na pozici dispečera výhodou.
  • Dobrá znalost okresu Česká Lípa a okolí výhodou.
  • Výborné komunikační schopnosti podmínkou.
  • Časová flexibilita.
  • Samostatnost, spolehlivost, organizační schopnosti.
  • ŘP sk. B.
  • Uživatelská znalost MS Office a internet.

Nabízíme

  • Pracovní poměr od 1. 12. 2021 do 31. 3. 2022 nebo DPP.
  • Směnný provoz i o víkendech a svátcích.
  • Zajímavé platové ohodnocení.
  • Vhodné pro studenty.
  • Místo výkonu práce: Sosnová u České Lípy.
  • Nástup: 1.12.2021.
Zajímavé platové ohodnocení
5Příspěvek na stravování
Příspěvek na stravování

Kontaktní formulář

Pro více informací nebo k zaslání životopisu použijte tento formulář.

Životopis (PDF / Doc)
Další informace